Melisa - Leje ( Official Video )

  visningar 9,270,325

UnixMusic

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music \u0026 Lyrics By Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master By JoJo
Video: Imagine Films

Kommentarer
Martin Martin
Martin Martin Timme sedan
Ka 1 muaj qe paska dal kjo keng dhe se kem degjuar kurr as ne tv as ne ndonje makin etj ku k..i mori gjith kto klik ..apo sa te jet ai rrota i k...paketa klik pa fund
Frensi Frensi1
Frensi Frensi1 4 timmar sedan
Me pelqen kenga e mejlises. Eshte super kenge.💛💛💛💛💛💛💛💛
Partizani Vogel
Partizani Vogel 6 timmar sedan
Rihana shqiptare💫💫💫👍👍👍
Slena Haskoo
Slena Haskoo 7 timmar sedan
Melissa sa e bukur qe je zemra ime suksese ne jet dhe pran jush
Vali Matmuja
Vali Matmuja 12 timmar sedan
😙😍😙😗😨😠😉
Daniela Maraj
Daniela Maraj Dag sedan
Bravo melisa per kengen dhe je shum e bukur melisa♡
Fiknete Jace
Fiknete Jace Dag sedan
Bravo. Per. Kengen
Adro Adro
Adro Adro Dag sedan
Je superrrrr nat e dit e ndegjoj kete keng te duaaaaaaaaaa shumeeee melisaaa😍😍😍😘😘😘😘😘💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💣💣💣💣💣💣💣
It's Leo
It's Leo Dag sedan
Te pakten ktu ka nje puthje normale... Futesh tek kenga anes sheh prono mor bab 😂😂
Mimoza Zogaj
Mimoza Zogaj Dag sedan
Pl
Perik Prifti
Perik Prifti Dag sedan
Sa bukur
Anisa krass1234
Anisa krass1234 Dag sedan
O zoti ja rujt familjen kqyre qfar bukurie
Addison Rae
Addison Rae 2 dagar sedan
E shikon mas kesaj ke ge te gjithe te kerkoje falje boni like nes I keni ra pishman qe keni shajt melisen une nuk boj likee ta fine se kun e kam shajt 😀😀👍
Fatbardha Disha
Fatbardha Disha 2 dagar sedan
Hidh 1 kenge tjeter
Cilo Mucaj
Cilo Mucaj 2 dagar sedan
Bravo!! Ke ze te bukur
Marjana Ndreka
Marjana Ndreka 2 dagar sedan
O zoti qe te kafal ty prift mar 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Kajsjs Apdif
Kajsjs Apdif 2 dagar sedan
Shume bukur
DHURATA👑DORA
DHURATA👑DORA 2 dagar sedan
Videoklipi i bukur dhe kenga shumë e bukur i ke përshtat shume bukur te lumt😉
Albi Murataj
Albi Murataj 3 dagar sedan
na ke car k"""
Po kari Po
Po kari Po 3 dagar sedan
T dashur miq nese deshironi te siguroheni qe skeni koronavirus shkoni te kenga anes dhe nese ju del gjak nga veshet ateher do t thot qe jeni negativ
Cerr Verr
Cerr Verr 3 dagar sedan
O melis ke za super aty te plasin inat qart.
Zikri Selmani
Zikri Selmani 3 dagar sedan
ma mire ne bote te dua
Drande Stenaj
Drande Stenaj 3 dagar sedan
Moj Melisa je ma e mira e perputhenti je zemer ana lleshi nuk me pelqen kurse ti je me e mira
Alban Behluli
Alban Behluli 3 dagar sedan
Bravo
Zija Salliu
Zija Salliu 3 dagar sedan
Shume bukur🔴🔴🔴🤩🤩🤩🤩
Reidi Dyrmishi
Reidi Dyrmishi 3 dagar sedan
Super❤️❤️❤️❤️
Diana Huqi
Diana Huqi 3 dagar sedan
Sei stupenda io la tua canzone e sento 30 volta al giorno ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Luiza Xhelo
Luiza Xhelo 3 dagar sedan
Suoer
Kristjan Sharani
Kristjan Sharani 4 dagar sedan
Gghqhjw
Venera Zukaj
Venera Zukaj 4 dagar sedan
Te lumte ❤❤❤!Melisa
Ay gibi
Ay gibi 4 dagar sedan
Krejt mire ama me cato dor qe e perserit te njejten levizje secilen her m duket qe e ki tepru edhe ja lodh syrin njeriut per mendimin tim.. Leje leje leje edhe t njejten levizje secilen her sedi pak e tepruar
Mavie Fishti
Mavie Fishti 4 dagar sedan
Even though the government has already made a decision to make it the most powerful state since the election of a former president and a former president who has not 🌹🌹💋❤❤❤❤❤❤❤❤
Shauki Khalil
Shauki Khalil 4 dagar sedan
BEST SONG BRAVO
Habibe Lazami
Habibe Lazami 4 dagar sedan
Shume mire kenga e Melises
Arianagrande grande
Arianagrande grande 4 dagar sedan
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Ami Leka
Ami Leka 5 dagar sedan
Haha prit tean😅
xheni musa
xheni musa 5 dagar sedan
l
fortnite 100
fortnite 100 5 dagar sedan
Kenga e anes(veshet left) kenga e melises (veshet came)
Jeni Damjani
Jeni Damjani 5 dagar sedan
kenga me pelqeu shume sukse❤❤
Xhorxhina Lico
Xhorxhina Lico 5 dagar sedan
Fytyra e andit Pas puthjes left the chat 😂😂
Ergi Tab
Ergi Tab 5 dagar sedan
Nese ka dicka qe me behet qejfi nga e gjitha telenovela e Olses, esht qe kta te dy jan bashk. Kam pas gjithmon sh rrespekt per andin
Fatime Mexhiti
Fatime Mexhiti 5 dagar sedan
Te lumt Melisa shumë dukur e ke kenduar
Fatime Mexhiti
Fatime Mexhiti 5 dagar sedan
👏👏👏👏👏👏👏👏
NewWorld
NewWorld 5 dagar sedan
bravo ,suksese e meriton me shume
NeLi Tv
NeLi Tv 5 dagar sedan
Hiti 2021 bravo like kush menon
alcapone
alcapone 5 dagar sedan
Kenga e ana karit...ska lidhje me kengen tente meli.
Cpb Hic
Cpb Hic 5 dagar sedan
E ke kenduar super
Nardi Cani
Nardi Cani 5 dagar sedan
😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😨😨😨😨😨😢😢😢😢😢😱👎💔
DepressedGirlButHappy
DepressedGirlButHappy 6 dagar sedan
Tkerkoj Falje Melisa qe tkam thene je femer per nje kafe njesoj si sindi sepse kam ndegjubnga Elvis Naci o shum gjynah dhe mer denime me i sha personat publik sepse vetem zoti gjykon jo njerezit as Sindi qe tka than.
Eduart Nuredini
Eduart Nuredini 6 dagar sedan
Melisa faleminderit per kengen😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊
Jgt Gy
Jgt Gy 6 dagar sedan
🌺🎃🧸💐🌷🌷
Fatos Oshafi
Fatos Oshafi 6 dagar sedan
Super yll lum Andi qe te ka ty Melisa😀👍👍
Mihena Islami
Mihena Islami 6 dagar sedan
Ana nuk këndon aqë bukur sa ti
Mihena Islami
Mihena Islami 6 dagar sedan
Ti milisa këndon aqë bukur sa më magjeps shumë
Gazment Brahimllari
Gazment Brahimllari 6 dagar sedan
E ADHUROJ KETE KENGE😉😉😉😉😉😉😉🤳🤳🤳🤝🤝👏👏👍👍👍👌👌👌🖐🖐🖐🖐🖐👐👐👐👐👐💖💖💖💖💖💖❤❤❤💗💗❣💟
lira Duka
lira Duka 6 dagar sedan
Kjo eshte kenga ime e perferuar 💐🎉💞
Naile Hysa
Naile Hysa 6 dagar sedan
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Kevi Bogdani
Kevi Bogdani 7 dagar sedan
Sa e bukur kenga
Kevi Bogdani
Kevi Bogdani 7 dagar sedan
Sa e bukur
Esekel Ibi
Esekel Ibi 7 dagar sedan
Melisa kozaku live in instagram. Lan nam melisa
Justklajdi
Justklajdi 7 dagar sedan
Ore ska shanc qe kjo keng tket kap 8.7mil views 💀
linalina
linalina 7 dagar sedan
Melisaa ❤❤💎
Ermal   Gjoka
Ermal Gjoka 7 dagar sedan
Shum bukur
Albin Beqiri
Albin Beqiri 7 dagar sedan
Me pelqeu shum melisa kenga jote i love you do doja te te takoja me gjithe zemer🥰🥰♥️
Delena Vampire
Delena Vampire 7 dagar sedan
Shum kenge e bukur 😍😍😍💖
Elsa Matoshi
Elsa Matoshi 7 dagar sedan
Kjo kenge ka marre klikime vetem me pa puthjen ne fund te Andit dhe melises
Van Dam sula
Van Dam sula 7 dagar sedan
Po e bere gabimin e par tani do e korigjosh dy her gabim nuk ben. Keng e bukur veshje e bukur me kengen e par per pak te doli pallaska perjashta.
Ardiana Doda
Ardiana Doda 7 dagar sedan
Yll je ti oj melisa tram kot n qaf
Ann Ann
Ann Ann 8 dagar sedan
Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titull ajo me tha loqe
Ann Ann
Ann Ann 8 dagar sedan
Melisa vetem mikrofon me dy rrota kendon mir ti 🥚🍆🥚
shinja baja
shinja baja 8 dagar sedan
Je yll bote
Lindita Hoxhaj
Lindita Hoxhaj 8 dagar sedan
Kenge e Anes te hap barkun
Τζενη Τζενακι
Τζενη Τζενακι 8 dagar sedan
Melissa nxirr dhe ndonje keng tjeter
Rinesa_Rina
Rinesa_Rina 8 dagar sedan
kush osht ktu😂
Nida Dullaj
Nida Dullaj 8 dagar sedan
kur e degjova kengen e ana lleshit mendja ime tha: Po melisa sa mir qe e paska kenduar kengen e saj❤️❤️🌸🥺🌸😂⭐️⭐️⭐️
Enca Ciao
Enca Ciao 8 dagar sedan
musiken osht e mire ti a je ner mal sa budall
haxhi vashta
haxhi vashta 9 dagar sedan
111
Sara Vathi
Sara Vathi 9 dagar sedan
Kenge me kot se kjo nuk ka
Elsa Bytyqy
Elsa Bytyqy 9 dagar sedan
Melisa eshte njesh per mua ylli i botes ajo nuk eshte e lidhur me fatjonin melisa eshte e lidhur me Andin keshtu mos e tallni melisen ju thash melisa eshte zemra ime ajo nuk e ka digjuar kengen e Anes por ajo e ka ber vet se melisa eshte njeah
Roza Xhabli
Roza Xhabli 9 dagar sedan
Ti ke kenge jo ana! Te lumte 🍒 Qenke super cift me andin tani e zbulova qe te pashe duke e puthur se mendoja se interneti genjente🍒🍒🍒👑👑👑 U trashegofshit!❤❤🌎👑👑👑🍒🌎
Suada Dekovi
Suada Dekovi 9 dagar sedan
Ana jo
Liza Doci
Liza Doci 9 dagar sedan
Bravo Melissa
Liza Doci
Liza Doci 9 dagar sedan
Melisa kendon bukur kurse ana kot fare
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj 9 dagar sedan
Pasi degjuaum kengen e anes te kerkojm publikisht djese
Ela Myrteza
Ela Myrteza 9 dagar sedan
Kur jam me nerva degjoj kengen e Melises mi con nervat 0%Melisa je njish🥰
Endrit Osmanaj
Endrit Osmanaj 9 dagar sedan
Shum mir
Bledar Rabo
Bledar Rabo 9 dagar sedan
Super 👌👌
ciao
ciao 9 dagar sedan
Bukuroshe je ❤❤
Dog Fany
Dog Fany 10 dagar sedan
Pasi degjova kengen e anes kenget e melises me duken super dhe shum te bukuraaa
Merita Koxhaj
Merita Koxhaj 10 dagar sedan
Suksese ylli 👏👏jeni nje cift shume i bukur 😍mbar ja u beft zoti 👏👏👏👏👏👏👏👏
Servis Korca
Servis Korca 10 dagar sedan
Melissa Eshte e bukur
Jgt Gy
Jgt Gy 10 dagar sedan
Bravo goce super je kengetari 🌷🌷
rks gaming
rks gaming 10 dagar sedan
Ledjana: Un du me tpas ty 😍 Mevlani: Ske shanc 🖕 Antonela: typing 💬
Elma elma
Elma elma 10 dagar sedan
😂😂😂lottt . Kjo kendon me mir
Dpidpidrd Dpi
Dpidpidrd Dpi 10 dagar sedan
Hahhhahahaahahah i madh
ZEPETO
ZEPETO 10 dagar sedan
Melisa e njeh Anton palaj
Lulzim Sinjari
Lulzim Sinjari 10 dagar sedan
E kam degjuar kete kenge 1 ore
Fredi Meta
Fredi Meta 10 dagar sedan
Te gjith e paskan degju kengen e ana lleshit un se kom degju fare Vetem kte melises😂✌
Tropoja Tropoja
Tropoja Tropoja 10 dagar sedan
SHUME BUKUR KE KENDU😍🤩😘
Isa Odaj
Isa Odaj 10 dagar sedan
Melisa kjo kenge me pelqeu shume 💕💕💕💕
Lushi Vlore
Lushi Vlore 10 dagar sedan
Melissa 100 here me e mir se ana
ermenisa feka
ermenisa feka 10 dagar sedan
Besoj se nga te gjithe "kengetaret" e perputhen, melisa po ben muziken me te mire. Dhe zerin me te bukur nga ata melisa e ka sipas meje. Edhe kur nisi ta kendonte pa muziken kete kenge te emisioni i olsi bylykut i dilte shume bukur. Pavaresisht nga menyra si u tregua ne perputhen qe sme pelqeu, ne muzike eshte e mire
Kaqanik Kaqanik
Kaqanik Kaqanik 10 dagar sedan
Fake views
BEST BOTTLE FLIP SUMMER GAME EVER!!
1:00
Woody & Kleiny
visningar 13mn
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
visningar 4mn
Ronela Hajati - Lage (Official Video)
2:55
Ronela Hajati
visningar 10mn
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
visningar 21mn
BEST BOTTLE FLIP SUMMER GAME EVER!!
1:00
Woody & Kleiny
visningar 13mn
VOLVO 745 V8 TURBO UPPDATERING!!
23:44
FE MEDIA
visningar 18tn
Ant Wan - Marbella (Audio)
2:46
Ant Wan
visningar 102tn
Sveriges billigaste VS dyraste restaurang
30:51
Fake Real Estate Agent Prank!
25:59